/Files/images/aist.gif ДОБРОГО ДНЯ, МАЛЮК! ТИ ЗОВСІМ НЕЩОДАВНО НАРОДИВСЯ, А МИ ВЖЕ ЧЕКАЄМО НА ТЕБЕ!

/Files/images/аист.jpg

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДІТЕЙ

ДО КЗ "ДНЗ № 280"

• Прийом дітей в заклади дошкільної освіти проводиться за бажанням батьків.

• Батьки мають право вибирати заклад дошкільної освіти.

• Прийом дітей в заклад дошкільної освіти здійснюється керівником протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, направлення до закладу дошкільної освіти, виданого районним реєстратором, медичної картки про стан здоров'я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

• Довідка видається на підставі даних медичного огляду дитини, якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у цьому закладі, а також якщо їй проведено профілактичні щеплення згідно з календарем щеплень і вона не перебувала в контакті з хворими на інфекційні хвороби або бактеріоносіями.

/Files/images/стрелка 1.gif ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

З квітня 2018 року зарахування дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється на підставі медичної довідки форма № 086-1/0

• Питання про відвідування закладу дошкільної освіти дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень вирішується лікарсько-консультативною комісією, згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я України №43429.11.2002 та затвердженого цим наказом примірного "Положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу".

• Наразі, згідно зі ст. 12 Закону України "Про охорону дитинства"батьки несуть відповідальність за стан здоров'я дитини, його фізичний розвиток.

ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ ДІТЕЙ ДО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Відповідно до наказів:

- Департаменту освіти Харківської міської ради від 05.08.2013 №139 ''Про організацію роботи установ та закладів освіти міста в Інформаційній системі управління освітою (ІСУО) у 2013/2014 навчальному році'';
- Департаменту освіти Харківської міської ради від 15.08.2013 №142 ''Про затвердження Положення про електронну реєстрацію дітей для прийому в дошкільні навчальні заклади міста Харкова'';
- Управління освіти від 16.08.2013 № 175 ''Про призначення відповідального за електронну реєстрацію дітей для прийому в дошкільні навчальні заклади району''
з вересня 2013 року розпочато електронну реєстрацію дітей до закладів дошкільної освіти району.

Нова система дозволить батькам реєструвати дитину через Інтернет та забезпечить можливість відстежувати рух електронної черги.

Внесення до Реєстру відомостей про дітей здійснюється на сайті «Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади» батьками або особами, які їх замінюють, чи реєстратором (за зверненням батьків або осіб, які їх замінюють), який заповнює заявку в присутності заявника за встановленою формою.

Адміністратор електронної реєстрації дітей для прийому в заклади дошкільної освіти Індустріального району:

Дубодєлова Ірина Олексіївна, методист методичного центру Управління освіти.

Адреса: м.Харків, вул. Біблика, 26

Контактний телефон: (0572) 94-99-67

Графік прийому :

Вівторок: 10.00 - 13.00

П'ятниця: 14.00 - 16.45

/Files/images/ln/0_887d3_4e54c2f9_-1-L.gif

Шановні батьки! Зверніть увагу на те, що перед вступом до закладу дошкільної освіти дитині необхідно провести усі профілактичні щеплення. Нормативно-правове регулювання питання профілактичних щеплень розміщено на сторінці "Будь здоровим, не хворій!"