/Files/images/ln/11812_33053_0.gif

НА ЦІЙ СТОРІНЦІ МИ ХОЧЕМО ЗАПРОПОНУВАТИ НЕ ТІЛЬКИ ЦІКАВУ, АЛЕ І КОРИСНУ ДЛЯ ГАРМОНІЙНОГО РОЗВИТКУ ДИТИНИ ІНФОРМАЦІЮ І ЗАВДАННЯ. ЗАВДАННЯ З ПОМІТКОЮ "ДЛЯ ДРУКУ" ВИ МОЖЕТЕ ЗБЕРЕГТИ НА СВОЄМУ КОМП'ЮТЕРІ І РОЗДРУКУВАТИ. МАЄМО СПОДІВАННЯ, ЩО ЦЯ СТОРІНКА СТАНЕ ВАМ У НАГОДІ

/Files/images/ln/ЛІНІЯ 4.gif

"ДЖМІЛЬ" - унікальний дитячий журнал, призначений для роботи дорослого з дитиною у родині, дитячому садочку та школі. Журнал розвиває творчі здібності, виховує ерудовану, активну і щасливу особистість. Саме таке видання шукає кожний мудрий дорослий для своїх дітей.

Для цікавої роботи з дітьми журнал пропонує електронну версію. Пропонує Вам разом з дітьми поринути у світ цікавих і неординарних завдань.

/Files/images/ln/0_887d3_4e54c2f9_-1-L.gif

Святкова математична пригода — подарунок від журналу «Джміль»

Подаруйте малятам новорічний квест, використавши наліпки та презентацію для подорожі Країною Знань, під час якої діти не тільки розв’язуватимуть нестандартні математичні задачі, а й прикрашатимуть малюнок, доповнюватимуть його так,як подобається саме їм.

КВЕСТ “Новорічна математика” знайдете тут

ЗАВАНТАЖТЕ е-додаток до публікації та влаштуйте зимову математичну гру-мандрівку для Вашої дружної команди.

/Files/images/ln/439056rvbdehj1y0.gif