/Files/images/ln/439056rvbdehj1y0.gif

Основні нормативні документи, які регламентують організацію харчування в ЗДО:

ЗАКOН УКРАЇНИ ''Про дошкільну освіту''

ЗАКOН УКРАЇНИ ''Про дитяче харчування''

ЗАКOН УКРАЇНИ ''Про безпечність та якість харчових продуктів''

Постанова КМУ від 12 березня 2003 р. N 305 ''Про затвердження Положення про дошкільний навчальний заклад'', зі змінами, внесеними Постановою КМУ від 27.01.2021
Постанова КМУ від 26.08.2002 №1243 ''Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів''

Cпільний наказ Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров'я України від 17.04.2006 N 298/227 ''Про затвердження Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах '' (iз змінами, внесеними згідно з наказом N 202/165 від 26.02.2013 }
Спільний наказ МОЗ та МОН України від 01.06.2005 N 242/329 ''Про затвердження Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах''

Спільний наказ МОЗ та МОН України від 15.08.2006 N 620/563 ''Щодо невідкладних заходів з організації харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах''

Організація харчування дітей в закладі дошкільної освіти

Ми чергуємо

/Files/images/harchuvannya/P1030314.JPG

Смачний обід!

/Files/images/harchuvannya/P1030310.JPG /Files/images/harchuvannya/P1030315.JPG

Іжа: не тільки смачно, але й цікаво!

Презентація страв

/Files/images/harchuvannya/P1030336.JPG

/Files/images/harchuvannya/P1030321.JPG /Files/images/harchuvannya/P1030334.JPG

Пільги на харчування:

На підставі Наказу Міністерства освіти і науки № 667 від 21.11.2002 р. пільгами на харчування користуються наступні категорії дітей:

- Діти з малозабезпечених сімей;- Діти-сироти ( опікуни);- Діти з багатодітних сімей;- Діти учасників бойових дій в АТО;- Діти, що мають статус внутрішньо переміщеної особи;- Діти, що мають статус постраждалого внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів;- Діти-інваліди.

Для оформлення пільги на харчування необхідно надати наступні документи:

Діти з малозабезпечених сімей (безкоштовне харчування):

- Довідка з Управління праці та соціального населення (оригінал) - 1 шт. (поновлюється 1 раз у півроку)- Ксерокопія свідоцтва про народження дитини - 1 шт.- Довідка форма № 3 - 1 шт.

Діти-сироти (опікуни) (безкоштовне харчування):

- Ксерокопія свідоцтва про народження дитини - 1 шт.- Ксерокопія рішення суду про опікунство - 1 шт.

Діти з багатодітних сімей (троє і більше дітей віком до 18 років) (оплата за харчування 50 %):

- Ксерокопія свідоцтв про народження всіх дітей - по 1 шт.- Ксерокопія посвідчення багатодітної сім`ї - 1 шт.- Довідка форма № 3 - 1 шт.

Діти-інваліди (безкоштовне харчування):

- Ксерокопія свідоцтва про народження дитини.- Копія посвідчення про інвалідність.

Діти учасників бойових дій в АТО:

- довідку з ЖКП про склад сім'ї (оригінал),- довідку про участь особи в АТО(ксерокопія),- посвідчення учасника АТО(ксерокопія),- свідоцтва про народження дитини (ксерокопія),- заява батьків на надання пільги в оплаті за харчування.

Діти, що мають статус внутрішньо переміщеної особи:

- Довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, (видається в Управлінні праці та соціального захисту населення адміністрації Індустріального району ХМР);- Свідоцтво про народження дитини (копія);- Заява батьків.

Діти, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів:

- Рішення щодо присвоєння статусу дитини, яка постраждала від воєнних дій та військових конфліктів (звертатися до служби у справах дітей);- Свідоцтво про народження (копія);- Заява батьків

/Files/images/ln/439056rvbdehj1y0.gif