/Files/images/vyna/sad-02.jpg

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

ЯК ЗАПИСАТИ ТА ОФОРМИТИ ДИТИНУ ДО ДИТЯЧОГО САДОЧКА (покрокова інструкція)

1. Обрати дитячий садок.

2. Відвідати заклад і дізнатись у завідувача про наявність вільних місць, а також про порядок зарахування дітей.

3. Зареєструвати дитину на сайті електронної реєстрації в дошкільні навчальні заклади.

4. Створити електронну заявку на постановку в чергу та упродовж 10 днів перевірити дані й приняття заявки в Управлінні освіти. Моніторити стан заявки в черзі.

5. Отримати повідомлення про отримання направлення до закладу дошкільної освіти.

6. Прийти до закладу дошкільної освіти з необхідним пакетом документів

Для прийому до закладу дошкільної освіти загального розвитку надати в дитячий садок:

• заяву батьків або осіб, які їх замінюють;
  • медичну довідку про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти;
  • свідоцтво про народження.

7. Для прийому дітей, батьки яких відмовляються від щеплень, необхідно надати медичну довідку встановленого зразка з висновком лікарсько-консультативної комісії, у якому зазначено, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти. За наявності довідки керівник зобов’язаний прийняти дитину до садочка.

Питання про відвідування закладу дошкільної освіти дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, вирішується лікарсько-консультативною комісією, згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я України від 29.11.2002 № 434 та затвердженого цим наказом примірного «Положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу».

8. Прийом до дитячого садочка здійснюється керівником протягом календарного року на підставі наданих документів.

9. Під час прийому дитини до закладу дошкільної освіти керівник зобов'язаний ознайомити батьків або осіб, що їх замінюють, із статутом дошкільного закладу, іншими документами, що регламентують його діяльність.

ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ ДІТЕЙ ДО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Система електронної реєстрації дітей до закладів дошкільної освіти дозволяє батькам реєструвати дитину через Інтернет та забезпечить можливість відстежувати рух електронної черги.

Внесення до Реєстру відомостей про дітей здійснюється на сайті «Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади» батьками або особами, які їх замінюють, чи реєстратором (за зверненням батьків або осіб, які їх замінюють), який заповнює заявку в присутності заявника за встановленою формою.

Адміністратор електронної реєстрації дітей для прийому в заклади дошкільної освіти Індустріального району:

Дубодєлова Ірина Олексіївна, методист ЦОТ Управління освіти.

Адреса: м.Харків, вул. Біблика, 26

Контактний телефон: (057) 725-53-57

Графік прийому :

Вівторок: 09.00 - 12.00

П'ятниця: 13.00 - 15.30

/Files/images/ln/0_887d3_4e54c2f9_-1-L.gif

Шановні батьки! Зверніть увагу на те, що перед вступом до закладу дошкільної освіти дитині необхідно провести усі профілактичні щеплення. Нормативно-правове регулювання питання профілактичних щеплень розміщено на сторінці "Будь здоровим, не хворій!"