ЧИСТОТА - ЗАПОРУКА ЗДОРОВ'Я

15 жовтня відзначався Всесвітній день миття рук, або жВсесвітній день чистих рук

У цей день лікарі всього світу привертають особливу увагу людей до гасла «Мийте руки перед їжею!». Адже через немиті руки в організм людини потрапляють збудники смертельно небезпечних захворювань. Саме брудні руки є однією з головних причин високої дитячої смертності в Азії та Африці.

Вихователі нашого садочка розповіли дітям про брудне і чисте, показали відносність цих понять, діти дослідили, звідки береться бруд, у чому його небезпека, і поміркували, як її уникнути.

Під час досліду «Брудне і чисте» діти за допомогою збільшувального скла розглядали брудні руки та різні предмети.

А ще на занятті говорили про те , чому бруд небезпечний, грали в дидактичну гра «Що допомагає зробити брудне чистим?» та відгадували загадки про засоби гігієни.

А потім діти показали, як вони миють руки. Наші вихованці добре знають, коли і як треба правильно мити руки.

А ви знаєте? На сторінці "Будь здоровий, не хворій!" пропонуємо вам ознайомитись з алгоритмом миття рук.