СВЯТО УЛЮБЛЕНЦЯ УСІХ ДІТЕЙ

6 грудня – День святого Миколая

Історія про Святого Миколая є не тільки важливою, але й цікавою. Адже День святого Миколая є невід’ємною частиною української культури. Нині традиція святкувати його відроджується по всій Україні, а дітлахи нетерпляче чекають подарунківна свято 6 грудня.

У нашому дитячому садочку вихователі напередодні свята провели заняття, на яких знайомили дітей зі святом святого Миколая, розповідали дітям про звичаї і традиції українського народу, а найбільше про те, що у цей день шануються прояви турботи про нужденних; під час таких занять у дітей розвивається інтерес до вивчення історичних і культурних надбань нашого народу, виховується слухняність, шанобливе ставлення до дорослих, діти пишуть Святому листа та малюють малюнки, виготовляють листівки та поробки.

А хто і як допомогає Сятому Миколаю можна дізнатись, переглянувши святковий відеоролик.