ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПИСЬМЕННИКА

3 березня відзначався Всесвітній день письменника

Цей день святкується за рішенням міжнародного об’єднання письменників — ПЕН‑клубу, — яке виступає на захист принципів свободи інформації всередині кожної країни і між країнами, проти таких негативних аспектів ЗМІ, як навмисна фальсифікація, спотворення фактів або тенденційна їх інтерпретація заради політичних та особистих інтересів.

Для вихователів нашого садочка це свято стало чудовою нагодою розповісти дітям під час онлайн – заняття про непросту і дуже відповідальну працю письменника, про книгу як джерело цікавої та корисної інформації.

Під час бесіди – дослідження «Звідки книжка до нас приходить?» вихователі показали дітям, що книжка є результатом праці багатьох людей, разом з вихователями діти побудували ланцюжок дій, якіпотрібні для створення книги.

Діти придумували загадки про персонажів відомих літературних творів.

А ще надіслали світлини з своїми улюбленими письменниками та їх творами.