ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ САЙТУ!

Останнім часом питання порушення прав дитини, жорстокого поводження з дітьми, насилля в дитячому середовищі набувають все більшої актуальності.

В Україні з'явилась дитяча "гаряча лінія". Тут маленькі українці знайдуть підтримку та пораду стосовно своїх проблем, якими їм нема з ким поділитися.Батьки, вчителі та вихователі матимуть змогу оперативно отримати індивідуальну консультацію стосовно порушень прав дітей. Дзвінки на лінію - безкоштовні як зі стаціонарних телефонів на всій території України, так і з мобільних усіх українських операторів.

/Files/images/БАНЕР.JPG

Консультування по будням з 12 до 20 години та в суботу з 12 до 16 години проводять компетентні психологи, соціальні педагоги, соціальні працівники та юристи.

/Files/images/ln/439056rvbdehj1y0.gif

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Для вирішення питань збереження життя чи здоров'я, а також захисту прав та інтересів дитини у закладі дошкільної освіти Ви можете звернуться до:

• завідувача Качури Олени Сергіївни;

• вихователя-методиста Воробйової Ірини Анатоліївни;

• практичного психолога Шапкіної Анни Василівни.